archiv

 

Agentura CANARD

Od našeho zvláštního zpravodaje:
Amerikou otřásá nejnovější skandál. Profesor Guzzleapples podal velké množství trestních oznámení na jednotlivce i velké organizace.
 
Obsahem trestních oznámení je podezření z genocidy. Mezi nimi je i velmi medializovaná kauza CNN, kdy byl profesor pozván, aby osvětlil své záměry. Moderátor pořadu se se slovy: "Tak pěkná jabka už jsem dlouho nejed" ,zakousl do jednoho z jablek přinesených profesorem Guzzleapplem. Ten nejprve směrem k ohryzku bezmocně zvolal: "Marku!", poté zařval na moderátora: "Vrahu!", a umlátil jel televizní kamerou.
 
Profesor již dříve rozvířil americký prach článkem uveřejněným v prestižním časopise I-MAC NEWS, kterým brojil proti česání jablek technikou zvanou "třesení korunama". Označil ji za nehumánní a politováníhodnou.
 
Dnes je však situace daleko dramatičtější. Kromě výše zmíněných žalob, přispěla k eskalaci konfliktu petice "Za práva jablek na sebeurčení". Z textu petice vyjímáme: "Jablka mají poklidně zemřít pod stromem! Nikdo nemá právo živit se svými spoluobčany! Každé jablko musí mít volební právo!"
 
Značně nepřehledná je též situace v kongresu, kde došlo k rozpadu tradičních politických stran. Nejmenovaný zdroj z ministerstva vnitra uvedl, že "Jabka jsou taky lidi". Přední komentátoři se shodují na možnosti výjimečného stavu a dokonce vojenského puče. Major Yeoman k tomu poznamenal: "Žádný jabka nás nebudou učit demokracii, tu si pohlídáme i za cenu diktatury!"
 
Podle posledních zpráv došlo k prudkému poklesu kurzu dolaru. Profesor Guzzleapples to komentuje slovy: "Amerika si konečně uvědomila cenu zotročených jablek. Stojíme na prahu nové a lepší éry lidstva."

Fámis Nekorektikulos

INSPIRACE č.7 (21.4.2000)

předchozí stránka (O naději) následující stránka (Kurz politického tance)